ساخت آلاچیق چوبی 

785757-2.jpg


شاید یکی از پرطرافدارترین نوع سقف برای ساخت آلاچیق چوبی ، سقفهایی است که به کمک  رشد گیاهان رونده در طول زمان شکل می گیرند. این سقف ها بسیار زیبا هستند و  حس طراوت و تازگی را به شما هدیه می دهند. زیبایی عبور نور از لا به لای  شاخ و برگ گیاهان لذت حضور در آن فضا را بیشتر می کند.ferforje-wooden-2.jpgآلاچیق های پیش ساخته کیمیا دیزاین ساخت کشور چین بوده و از واردات این مجموعه می باشند.آلاچیق های دست ساز با سقفی از جنس سفال آردواز آندولین روف تایل یا ورق طرح سفال قابل سفارش هستند 

ferforje-wooden-1-600x450.jpg

هزینه آلاچیق

  

قیمت آلاچیق.

قیمت آلاچیق بستگی به عوامل زیادی دارد که به چند نمونه از آنها جهت آگاهی شما اشاره میکنم.

بطور مثال نوع متریال به کار رفته و مقدار آن و همینطور زمان طراحی و اجرا عوامل تآثیر گذار در قیمت میباشد.

البته این به آن معنی نیست که صرفآ هر کاری که مقدار متریال گرانتر و یا  بیشتری صرف کرد حتمآ گرانتر است ممکن است از متریال کمی استفاده شود در  ساخت یک آلاچیق ولی زمان اجرا و همینطور ظرافتها یا پیچیدگی هایی وجود  داشته باشد که آنها قیمت کار را بالا ببرد این دقیقآ به انتخاب مدل از سوی  مشتری برمیگردد.

ferforje-wooden-3-600x450.jpg


یکی از مواردی که مشتریان در مورد مخصوصآ آلاچیق فلزی محاسبه میکنند  قیمت آن به عنوان درب و پنجره بر حسب وزن آن است که این کاملآ غلط است چون  اجرای یک آلاچیق و یا پرگولا کاملآ با یک سایبان متفاوت میباشد و متریال  استفاده شده در آن در محل های اتصال و رنگ آمیزی و غیره….با ساخت سایبان  فرق دارد و در چهار چوب قیمتی آهنگری محاسبه نمیشود.

مبنای محاسبه آلاچیق و پرگولا برحسب مدل بر متر مربع میباشد.

چند مورد بر هزینه محاسبه شده به درخواست مشتری اضافه میگردد.

اول اینکه سازه میخواهد روی خاک و یا سطحی گذاشته شود یا میخواهند برای  ستونهای آن فنداسیون ستون نصب شود که در هنگام طوفان در جای خود ثابت  بماند.

دوم زیر سازی و کفه بندی آن میباشد که طبق متریال انتخابی هزینه ای محاسبه میگردد تا با شکل مورد تآیید مشتری اجرا گردد.

سوم مبلمان داخلی و یا میز و نیمکت و یا گلدانهای اطراف محیط مورد نظر  میباشد که در هنگام قرارداد و محاسبه قیمت باید به آنها توجه شود.

چهارم محل اجرای پروژه و فاصله آن تا محل کارگاه سازنده میباشد که دو هزینه را شامل میشود یک هزینه حمل دو هزینه نصب در محل میباشد.

هزینه حمل تا محل بسته به مسافت که طبق بارنامه مشخص میگردد .

هزینه نصب هم باز بستگی به دوری یا نزدیکی محل نصب و همینطور در اختیار  گذاشتن محلی برای استراحت و خواب نفرات نصب دارد که تا مسافت یکصد کیلومتر  ده تا پانزده درصد عدد قرارداد است و بالای یکصد کیلومتر پانزده تا بیست  درصد عدد قرارداد که از هر دو نوع محاسبه پنج درصد مربوط به محل اسکان است  که میتوان در صورت اسکان دادن از هر کدام این دو نوع محاسبه پنج درصد کسر  گردد.

در اینجا به چند نمونه از قیمتها بر اساس مدل به عنوان پایه قیمت اشاره میکنم.

این قیمتها بر مبنای متر مربع میباشد و بدون زیر سازی . کفه و فونداسیون میز و نیمکت و گلدان.

قیمت آلاچیق و پرگولا چوبی ساده

whatsapp-image-2019-03-10-at-7-48-56-pm-600x337.jpg


هر  یک از آلاچیق های چوبی مارا می توان برای مقاصد گوناگونی از جمله یک محل  امن و آرام برای داشتن یک روز خوب و ایده ال در فضای طبیعت در کنار  خانواده،استدیو الهام بخش،سالن ورزش ویا تنها یک محل دنج در کنار باغ زیبای  شما میباشد.یکی  از مهم ترین مزیت های آلاچیق های چوبی کیمیا دیزاین اینست که همه ابعاد و  جزئیات آن قابل تنظیم است، بنابراین شما دقیقاً آنچه را که می خواهید می  توانید داشته باشید. آلاچیق های چوبی به راحتی قابل مونتاژ می باشد و جهت  نصب نیازی به حفاری ، سنباده کشی و یا برش ندارد.الاچیق های ما توسط  نجاران ماهر و از بهترین چوب های مقاوم در برابر رطوبت،پوسیدگی و آسیب  حشرات میباشد،ساخته می شود وطراحان ما تمام سعی خود را برای جلب رضایت شما  دارند.طرح های آلاچیق چوبی لوکس ذیل خلاصه ای از محصولات ما میباشد که با توجه  به سلیقه های مختلف طراحی شده است وهمگی از استانداردبالا برخوردار است.نقشه  ی دقیق آن در کمتر از سه روز کاری پس از سفارش برای شما فرستاده می شود و  شما می توانید جزئیات را به سلیقه خود تغییر دهید.همچنین در هریک از مدل ها  امکان نصب شیشه در اطراف آلاچیق وجود دارد و بدین ترتیب آلاچیق بصورت چهار  فصل قابل بهره برداری خواهد بود.

پرگولای  چوبی یکی از پر فروش ترین محصولات ما بوده که ساختار زیبای آن به همراه  استفاده از مواد مرغوب و اتصالات مستحکم باعث می شود سالیان متوالی این  سازه در فضای باز دوام داشته باشد. پرگولای تولیدی کیمیا دیزاین به صورت پیش  ساخته و در بسته بندی مخصوص بوده و نصب آن نیاز به هچگونه حفاری و سوراخ  کاری و... نداشته و نصب آن بین 4 تا 6 ساعت می باشد. نقشه های اجرایی به  همراه جزئیات در پروژه های طراحی بعد از 3 روز برای مشتری ازسال می گردد،  که این مسئله برای شما این امکان را بوجود می آورد تا قبل از ساخت، از  جزئیات سفارش خود مطلع شده و تغییرات مورد نیاز را در صورت نیازاعمال  نمایید.